sobota, 16 marca 2013

II osłona Papieża Polaka i pytanie za 100 punktów :)

Witam wszystkich gorąco w tak zimną zimę. U mnie tragedia cały czas sypie śnieg droga jest okropna, mężowi zwykle przyjazd po pracy zajmuję 15 min a dziś jechał 30 min to sobie pomyślcie jak jest, przypuszczam że w dużej części kraju tak szaleję na koniec ta zima, ponoć od środy ma się oddalić i czas najwyższy! :)

Postępy w wyszywaniu Papieża Jana Pawła II są może nie powalające ale dobre bo "Nieważne jak szybko robisz postępy, ważne że je robisz!" - strasznie lubię ostatnio to zdanie:)
tak było ostatnio  
a tak jest dziś
(to znaczy już coś przybyło bo zdjęcie robiłam przed przesunięciem tamborka, w każdym razie nie dużo przybyło jeszcze )


Druga część dla mnie bardzo ważna a mianowicie mam pytanie i prośbę za razem, nakreślę najpierw sytuację w jakiej się znajduję, później powiem co zamierzam zrobić i poproszę was o opinię.

Kochane z dniem 19 kwietnia kończy mi się urlop macierzyński (będę się starać jeszcze o miesiąc dodatkowy) później zostaję matką wychowującą dziecko bez prawa do zasiłku, tzn mam umowę o pracę ale muszę iść na wychowawczy (bezpłatny) bo nie mam komu smyka zostawić, moja mama pracuje a teściowa mi nie zostanie na nianię mnie nie stać nawet jak bym poszła do pracy to bym jej całą wypłatę oddała, a tak po za tym to przykro by mi było go już zostawić, mniejsza z tym. Myślę o sprzedaży swoich prac i powiem od razu że nie chcę się z tego utrzymać ale zarobić na jakieś małe rzeczy. Co o tym myślicie?? wiem że niektóre z was sprzedają swoje prace (chcę zaznaczyć że sprzedawałabym jakieś drobne rzeczy np. zakładki, metryczki )  jeśli któraś z was byłaby tak miła i kochana i podzieliłaby się ze mną swoją wiedzą w tym temacie to byłabym wdzięczna bardzo. Jeśli ktoś nie chce w komentarzu pisać to może na maila sylwuskabuzka102@gmail.com.


Z góry dziękuję za jakąkolwiek radę! ♥
pozdrawiam Sylwia

P.S mam trochę zaległości do nadrobienia w dziedzinie wyróżnień i foto zabawy nadrobię obiecuję w tym tygodniu.  

8 komentarzy:

 1. Zajrzyj tutaj http://lavenderandrosestories.blogspot.com/2013/02/sprzedaz-rekodziea-w-internecie-czyli.html Cath podsumowała gdzie można sprzedawać...poczytaj bardzo wiele przydatnych rzeczy, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. też mam tego Papieża w swoim dorobku,a Twój rośnie bardzo szybko...

  OdpowiedzUsuń
 3. skoro tak lubisz to zdanie to proszę bardzo-robisz postepy kochana

  OdpowiedzUsuń
 4. E, no jednak coś przybyło! A zdanie jest świetne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież to duży postęp! podoba mi się ten wzór, i sama się nad nim zastanawiam:) ale jakoś po tych małych wzorkach mam "stracha" przed dużymi projektami... Co do Twojego pytania, nie mam doświadczenia, ale życzę powodzenia!
  Pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo przybyło krzyżyków :)
  A w kwestii sprzedaży swoich prac to też jestem zielona. Czasami coś uda się sprzedać ale ludzie zbyt są przyzwyczajeni do "chińskich" cen. Pewnie sprzedaż coś jeśli cena nie będzie wygórowana, dlatego drobne rzeczy to dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezłe postępy:) Niestety nie mam doświadczenia w sprzedaży prac, ale też jestem na wychowawczym i na utrzymaniu mężulka, więc trzymam za Ciebie kciuki:)Obie z Zosią trzymamy..:)

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie się wydaje, że całkiem ładnie przybywa Papieża :)
  W 2.sprawie nie bardzo mogę pomóc...

  OdpowiedzUsuń

Odwiedzam