poniedziałek, 2 lutego 2015

Dzidzia

Witam♥
Chwilę mnie tu nie było, a toż dlatego że pokonała mnie choroba i kilka ostatnich dni spędziłam w szpitalu. Dziś już czuję się znacznie lepiej. Samopoczucie poprawiło mi się od razu jak zobaczyłam mojego synka w domu. Ten wyjazd do szpitala był ciężki dla nas wszystkich, ja nigdy nie zostawiałam synka samego a tu kilka dnie bez mamy, mąż nigdy nie zostawał sam w domu z maluchem na tak długi czas. Wszyscy bardzo to przeżyliśmy i uświadomiliśmy sobie że najważniejsze to być razem, wtedy wszystko jest tak jak powinno być. Kocham Was Moje Chłopaki ♥

Z maluchem w moim brzuchu jest wszystko w porządku, ja wracam do pełni sił. W szpitalu zaczęłam wyszywać obrazek, opornie mi to szło, ale co nie co powstało :)Jedno zdjęcie za ciemne drugie za jasne, ale chciałam się do was odezwać bo zatęskniłam za blogowym życiem. To wciąga jak narkotyk :) Obecnie hafcik trafia do szuflady, w kolejce są krasnoludki a dopiero później skończę ten obrazek. 

Pokażę wam co moi chłopcy stworzyli pod moją nieobecność 


Domek z niepotrzebnych kartonów i zabawa przednia, przez kilka dni. Jestem dumna z mojego Męża jak świetnie dał sobie radę♥
Pozdrawiam was Kochane, odwiedzę Wasze blogi jak tylko ogarnę się z domem.
Pozdrawiam Sylwuśka  
16 komentarzy:

 1. Sylwia zdróweczka, właśnie się zastanawiałam gdzie znikłaś;) pochwała za męża za opiekę nad synusiem;) a obrazek kolejne cudo:) buziaki!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sylwuś zdrówka dla Ciebie i dzidzi. I omijajcie już szpitale:) A mąż, no cóż, słów brak. Rewelacyjnie dał sobie radę:) Grunt to zając malucha czymś nowym:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że już czujesz się lepiej...oby tak zostało do końca ciąży! Chłopaki widzę stanęli na wysokości zadania i dali sobie świetnie radę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrówka dla ciebie i dzidzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo zdrówka Kochana! Wypoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie i o dzieciątko, które nosisz pod serduszkiem :) Chłopaków masz dzielnych i nieźle sobie poradzili. A chatę niezłą zrobili :) Haft będzie śliczny!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważaj na siebie i dużo zdrówka :).

  Masz powody do dumy, genialnie to sobie wymyślili :).

  Obrazek będzie śliczny :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale cudne dzidzi;) Dzieci kreatywne jak mamusia ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Dużo, dużo zdrówka! Obrazek malucha będzie cudny.:) Wspaniałą masz rodzinę.:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mężczyźni potrafią wymyślać wspaniałe zabawy tylko trzeba im dać wolną rękę. Twoi jak widać bawili się przednio :) Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wyobrażam sobie te nerwy, ale najważniejsze wasze podwójne zdrowie! Niech się układa jak najpomyślniej!

  OdpowiedzUsuń
 11. Obrazek będzie śliczny, dużo zdrówka życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Sylwia!
  Życie dużo dużo zdrowia dla Ciebie i dla najbliższych!
  Właśnie znalazłam twój blog dzięki tym haftem :)
  Przestraszona ale już zadowolona że wszystko wraca do najlepszego :)

  Więc szukam schemat tej metryki: czy byś mogła coś mi poradzić aby ją znaleźć (nie koniecznie w sieci, nie koniecznie za darmo) ? :)?

  Dobry przypadek dla mnie; coś mi mówi ze będę tutaj często ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Haft śliczny.
  U nas w domu najlepsze zabawki i najlepsza zabawa to właśnie pudła a z nich to i pociąg, i labirynt, i milion innych cudów powstaje ;)

  OdpowiedzUsuń

Odwiedzam