środa, 26 listopada 2014

Wyciskacz łez

Witam♥
Dziś post o kimś bardzo szczególnym, kimś kto w moim życiu  odegrał dużą rolę a mianowicie o moich dziadkach. Są to ludzie o wspaniałych sercach, nie narzekają kiedy ich długo nie odwiedzam tylko czekają i zawsze się cieszą kiedy przyjeżdżam. Piszę o nich ponieważ, tego lata obchodzili 50 rocznicę ślubu♥ Bardzo chcieli zorganizować ponowne wesele, takie w starym, wiejskim stylu. Przy pomocy całej rodziny wesele się odbyło. Oczywiście msza święta w kościele zwykła z intencja, po mszy uroczystość w ogrodzie dziadków, ach scenariusz na film romantyczny gotowy.
 Zobaczcie kilka migawek z całej uroczystości: 


 

Dwóch pierwszych zdjęć nie muszę przedstawiać :) kotyliony które z tej okazji przypinaliśmy gościom powstały przy jakże udanej współpracy mojej i męża :) 
Ostatnie dwa zdjęcia to prezent jaki przygotowałam dla dziadków, to kolejny papież który wyszedł z pod mojej ręki. Zdjęcia mało atrakcyjne jak będę u dziadków to zrobię lepsze. Czeka mnie jeszcze jeden Ojciec Święty ale opowiem przy innej okazji. 

Na zakończenie życzę sobie, mojemu mężowi i wszystkim małżonkom 50 lat miłości, szacunku, wspólnego pożycia małżeńskiego♥  och 50-ciu i wielu, wielu więcej ♥7 komentarzy:

 1. Piękna rocznica :) Prezent wyjątkowy. Najlepszego dla Twoich Dziadków...wielku kolejnych lat razem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny post tyle lat razem aż łezka się kręci w oku :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie jest moc mieć kogoś obok a jeszcze przez tyle lat to już raj! Dużo zdrowia dla dziadków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla Dziadków :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna rocznica:) Dużo zdrówka dla Dziadków:)

  OdpowiedzUsuń

Odwiedzam