witam a jednak to aniołkowe tło musi poczekać bo nie mam na niego żadnego pomysłu ani wzoru e tam może coś kiedyś wymyśle następnym moim obrazkiem będzie chata w górach taka jak na zdjęciu:) jutro
śmigam na zakupki muliny i biorę się do roboty:) pozdrawiam
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Odwiedzam
-
-
-
276. A.... DARIA1 rok temu
-
Zawieszka z wróbelkiem1 rok temu
-
-
Życzenia2 lata temu
-
KARTECZKI3 lata temu
-
Karnawałowa broszka.3 lata temu
-
Wordpress wita!3 lata temu
-
Reset by Familly4 lata temu
-
Wanilia z czekoladą4 lata temu
-
-
Szaro fioletowa chusta.6 lat temu
-
Dla Julci6 lat temu
-
Kolejne ozdoby6 lat temu
-
-
-
Mrówka6 lat temu
-
Grzeje7 lat temu
-
Nowy haft... :)7 lat temu
-
366. Bluza dla gracza7 lat temu
-
89. Szalony królik :)8 lat temu
-
Stare-nowe8 lat temu
-
Ciasto jogurtowe8 lat temu
-
-
Lala personalizoana8 lat temu
-
-
Nowa kartka mojego pamiętnika8 lat temu
-
-
Mam mnóstwo...8 lat temu
-
-
-
Zuzia lalka nie duża...9 lat temu
-
Książka czeka9 lat temu
-
-
A u mnie dopiero por...:(10 lat temu
-
Zawieszenie ;/10 lat temu
-
:)11 lat temu
-
ENVY [5]11 lat temu
-
-
Zielona kartka14 lat temu

Pewnie, że coś wymyślisz..może mięciutkie, pierzaste chmurki?:) Coś Ci wpadnie do głowy i wyjdzie super..tymczasem mały przerywnik w postaci domku w górach nie zaszkodzi:)
OdpowiedzUsuńna pewno coś wymyślę a Tobie strasznie dziękuję za komentarze są strasznie miłe:) pozdrawiam
Usuń