Witajcie w 2013 roku!
Dużo z Was robiło pewnie podsumowanie starego roku, hm co ja mogę na ten temat powiedzieć.
Moja miłość do krzyżyków narodziła się właśnie w 2012 roku i okazała się strzałem w dziesiątkę, bo podoba mi się to niezmiernie, będę kontynuować przez kolejne lata:)
Jaka tam u Was pogoda?? Czy to nie dziwne u mnie 5 C na plusie dziś było, szok w końcu to styczeń!
Nie narzekam na tą pogodę ale lubię gdy jest biało :)
Jakie postanowienia robótkowe na Nowy Rok a mam ich kilka :)
* Sal 7 Krasnoludków
*Zestaw poduszek (są super)
* Papieża na rocznicę rodziców
Mam ich dużo, zobaczymy podsumowanie na koniec 2013 roku
Wszystkim życzę Dobrego Roku 2013 :)
pozdrawiam Sylwia
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Odwiedzam
-
-
-
276. A.... DARIA1 rok temu
-
Zawieszka z wróbelkiem1 rok temu
-
-
Życzenia2 lata temu
-
KARTECZKI3 lata temu
-
Karnawałowa broszka.3 lata temu
-
Wordpress wita!3 lata temu
-
Reset by Familly4 lata temu
-
Wanilia z czekoladą4 lata temu
-
-
Szaro fioletowa chusta.6 lat temu
-
Dla Julci6 lat temu
-
Kolejne ozdoby6 lat temu
-
-
-
Mrówka6 lat temu
-
Grzeje7 lat temu
-
Nowy haft... :)7 lat temu
-
366. Bluza dla gracza7 lat temu
-
89. Szalony królik :)8 lat temu
-
Stare-nowe8 lat temu
-
Ciasto jogurtowe8 lat temu
-
-
Lala personalizoana8 lat temu
-
-
Nowa kartka mojego pamiętnika8 lat temu
-
-
Mam mnóstwo...8 lat temu
-
-
-
Zuzia lalka nie duża...9 lat temu
-
Książka czeka9 lat temu
-
-
A u mnie dopiero por...:(10 lat temu
-
Zawieszenie ;/10 lat temu
-
:)11 lat temu
-
ENVY [5]11 lat temu
-
-
Zielona kartka14 lat temu





Szczęśliwego całego 2013 roku!
OdpowiedzUsuńJa też nie robię podsumowań, przecież po to jest archiwum, zawsze mogę zajrzeć i sprawdzić :))
U mnie też taka temperatura, fajnie się spaceruje :) Muszę przyznać, że plany masz bardzo piękne.
Pozdrawiam.
Kochana, życzę Ci, abyś zrealizowała swoje plany. Wzór z Janem Pawłem II jest śliczny, podusie też urocze, a SAL..też biorę udział:)Wszystkiego najlepszego jeszcze raz:)
OdpowiedzUsuńOby plany się zrealizowały w 100 procentach, a nawet 150 ;) Wszystkiego dobrego :)
OdpowiedzUsuńRealizacji pięknych planów życzę!
OdpowiedzUsuńWszystkiego najlepszego w Nowym Roku!! A postanowienie piękne, życzę wytrwałości w realizacji.
OdpowiedzUsuńŻyczę ci, żeby te plany się zrealizowały w całości! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!:)
OdpowiedzUsuńPoduszki super... Papież też... Duuuuużo czasu żebyś zrobiła wszystkie swoje zaplanowane hafty :) i jeszcze więcej.
OdpowiedzUsuńBardzo fajne plany robótkowe. Życzę spełnienia i weny twórczej.
OdpowiedzUsuńza poduszki wziełabym się zaraz-są piekne
OdpowiedzUsuńPlany ambitne!:D Ale dobrze, że sobie wyznaczyłaś cel, będziemy Cie dopingować w dążeniu do jego realizacji!:D
OdpowiedzUsuńzycze spelnienia wszystkich planow,bo zapowiedz ich wyglada wspaniale...
OdpowiedzUsuńPowodzenia :)
OdpowiedzUsuńno no, będę podglądać i pilnować;)))
OdpowiedzUsuńŚwietne plany - powodzenia w ich realizacji:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)
super :)
OdpowiedzUsuńNo to życzę wytrwania w postanowieniach :)
OdpowiedzUsuńWszystkiego dobrego!
poduchy fantastyczne !
OdpowiedzUsuń