wtorek, 5 czerwca 2012
Bez Aparatu
Witam i pozdrawiam wszystkich odwiedzających. Dziękuję za komentarze są przemiłe i dają mi dużo motywacji do dalszej pracy nad tym blogiem. Dziś niestety nie pokaże postępów na moim płótnie, bo moja siostra szaleje po świecie z aparatem, zdjęcia będą następnym razem a powiem że praca idzie bo od dwóch dni pada deszcz wiec jest czas:) Nie było mnie tu cały weekend, ponieważ u nas w weekend duży ruch, na przykład odwiedziła nas moja kuzynka z zaproszeniem na swój ślub fajnie dawno nie byłam na weselu więc zaszalejemy :) przy okazji zostaliśmy uhonorowani bo będziemy jej starostami i to też nowość bo jeszcze nie pełniliśmy takiej funkcji nie mogę się doczekać:) mykam teraz poodwiedzać wasze blogi do zobaczenia:)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Odwiedzam
-
-
-
276. A.... DARIA1 rok temu
-
Zawieszka z wróbelkiem1 rok temu
-
-
Życzenia2 lata temu
-
KARTECZKI3 lata temu
-
Karnawałowa broszka.3 lata temu
-
Wordpress wita!3 lata temu
-
Reset by Familly4 lata temu
-
Wanilia z czekoladą4 lata temu
-
-
Szaro fioletowa chusta.6 lat temu
-
Dla Julci6 lat temu
-
Kolejne ozdoby6 lat temu
-
-
-
Mrówka6 lat temu
-
Grzeje7 lat temu
-
Nowy haft... :)7 lat temu
-
366. Bluza dla gracza7 lat temu
-
89. Szalony królik :)8 lat temu
-
Stare-nowe8 lat temu
-
Ciasto jogurtowe8 lat temu
-
-
Lala personalizoana8 lat temu
-
-
Nowa kartka mojego pamiętnika8 lat temu
-
-
Mam mnóstwo...8 lat temu
-
-
-
Zuzia lalka nie duża...9 lat temu
-
Książka czeka9 lat temu
-
-
A u mnie dopiero por...:(10 lat temu
-
Zawieszenie ;/10 lat temu
-
:)11 lat temu
-
ENVY [5]11 lat temu
-
-
Zielona kartka14 lat temu
Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć postępy:) Udanej zabawy na weselu:) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńno to ja tez cierpliwie poczekam na fotki...
OdpowiedzUsuń