witam ale nam to słoneczko praży, lubię ciepło ale bez przesady :) dziś zrobiłam sobie przerwę od tego obrazka ale posłucham rady Lidzia żeby go nie odkładać wiec jeden dzień czy dwa i wracam do niego :) a tymczasem zaczęłam wyszywać zakładkę dla mojej siostry która kocha czytać książka i przyznam się szczerze że myślałam iż skończę to dziś niestety mam już dziś dosyć i idę spać a przynajmniej sobie poleżeć:) więc jutro dokończę kontury i drobiazgi a na chwilę obecną wygląda tak
pozdrawiam wszystkich serdecznie, witam nowych obserwatorów a tera śmigam na wasze blogi:)
życzę wszystkim słoneczka i uśmiechu cumki:*
środa, 20 czerwca 2012
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Odwiedzam
-
-
-
276. A.... DARIA1 rok temu
-
Zawieszka z wróbelkiem1 rok temu
-
-
Życzenia2 lata temu
-
KARTECZKI3 lata temu
-
Karnawałowa broszka.3 lata temu
-
Wordpress wita!3 lata temu
-
Reset by Familly4 lata temu
-
Wanilia z czekoladą4 lata temu
-
-
Szaro fioletowa chusta.6 lat temu
-
Dla Julci6 lat temu
-
Kolejne ozdoby6 lat temu
-
-
-
Mrówka6 lat temu
-
Grzeje7 lat temu
-
Nowy haft... :)7 lat temu
-
366. Bluza dla gracza7 lat temu
-
89. Szalony królik :)8 lat temu
-
Stare-nowe8 lat temu
-
Ciasto jogurtowe8 lat temu
-
-
Lala personalizoana8 lat temu
-
-
Nowa kartka mojego pamiętnika8 lat temu
-
-
Mam mnóstwo...8 lat temu
-
-
-
Zuzia lalka nie duża...9 lat temu
-
Książka czeka9 lat temu
-
-
A u mnie dopiero por...:(10 lat temu
-
Zawieszenie ;/10 lat temu
-
:)11 lat temu
-
ENVY [5]11 lat temu
-
-
Zielona kartka14 lat temu

Sama bym chciała mieć taką zakładkę:) a Kubusia też właśnie haftuje tylko dla dzieci "Za jeden uśmiech"... :D Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńSuper haftuje się te Kubusie, prawda?:)Śliczny!!!
OdpowiedzUsuńKubusie są super już mam dwa kolejne wzorki a w nich wzorek od Ciebie:) czekają cierpliwie:)
Usuńuroczy :0
OdpowiedzUsuńwygląda słodko:D
OdpowiedzUsuńbedzie sliczna :)
OdpowiedzUsuń