Witam w bardzo pochmurny dzień, u mnie dziś pada cały dzień z małymi przerwami :( ale to nie jest powód do rozpaczy przy takiej pogodzie łatwo się skupić na haftowaniu troszkę dziś posiedziałam i powstało to (wybaczcie za słabą jakość zdjęcia)
Przez ostatnie kilka dni tylko siedzę i przeglądam wasze blogi- są świetne a prace bardzo inspirujące:)
Tak na koniec bardzo dziękuję za komentarze są cudowne i sprawiają wiele radości:) Witam także nowe obserwatorki i obiecuję zaglądać do wszystkich:) pozdrawiam
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Odwiedzam
-
-
-
276. A.... DARIA1 rok temu
-
Zawieszka z wróbelkiem1 rok temu
-
-
Życzenia2 lata temu
-
KARTECZKI3 lata temu
-
Karnawałowa broszka.3 lata temu
-
Wordpress wita!3 lata temu
-
Reset by Familly4 lata temu
-
Wanilia z czekoladą4 lata temu
-
-
Szaro fioletowa chusta.6 lat temu
-
Dla Julci6 lat temu
-
Kolejne ozdoby6 lat temu
-
-
-
Mrówka6 lat temu
-
Grzeje7 lat temu
-
Nowy haft... :)7 lat temu
-
366. Bluza dla gracza7 lat temu
-
89. Szalony królik :)8 lat temu
-
Stare-nowe8 lat temu
-
Ciasto jogurtowe8 lat temu
-
-
Lala personalizoana8 lat temu
-
-
Nowa kartka mojego pamiętnika8 lat temu
-
-
Mam mnóstwo...8 lat temu
-
-
-
Zuzia lalka nie duża...9 lat temu
-
Książka czeka9 lat temu
-
-
A u mnie dopiero por...:(10 lat temu
-
Zawieszenie ;/10 lat temu
-
:)11 lat temu
-
ENVY [5]11 lat temu
-
-
Zielona kartka14 lat temu

Witaj, dziękuję za odwiedziny u mnie!Obie lubimy to samo: haft krzyżykowy i góry!Cieka jestem co za cudo haftujesz, więc będę tu zaglądać!Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńpoczatek obloczka juz jest...wiecej takiej pogody a z hafcikiem sie migiem uwiniesz...
OdpowiedzUsuńPoczątek niezły, ciekawa jestem zakończenia!!!Ale poczekam:)
OdpowiedzUsuńTYlko się cieszyć pogoda sprzyja haftowaniu...hihi już jestem ciekawa co też z tego hafciku powstanie :)
OdpowiedzUsuń