Witam nareszcie piękna i słoneczna pogoda:) strasznie lubię takie dni. Dziś w cieniu swojego ogródka wyszyłam dalszą część obrazka i jest to dokładnie 1/4 całości zobaczcie
Na jakiś czas ląduję on w koszyku "prace nie dokończone" bo muszę sobie od niego zrobić przerwę, pewnie wiecie jak to jest hihihi:)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie osóbki odwiedzające mojego bloga, wasze komentarze są przemiłe i dają dużo motywacji do dalszej pracy. Pozdrawiam i idę do was pozaglądać :) buźka
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Odwiedzam
-
-
-
276. A.... DARIA1 rok temu
-
Zawieszka z wróbelkiem1 rok temu
-
-
Życzenia2 lata temu
-
KARTECZKI3 lata temu
-
Karnawałowa broszka.3 lata temu
-
Wordpress wita!3 lata temu
-
Reset by Familly4 lata temu
-
Wanilia z czekoladą4 lata temu
-
-
Szaro fioletowa chusta.6 lat temu
-
Dla Julci6 lat temu
-
Kolejne ozdoby6 lat temu
-
-
-
Mrówka6 lat temu
-
Grzeje7 lat temu
-
Nowy haft... :)7 lat temu
-
366. Bluza dla gracza7 lat temu
-
89. Szalony królik :)8 lat temu
-
Stare-nowe8 lat temu
-
Ciasto jogurtowe8 lat temu
-
-
Lala personalizoana8 lat temu
-
-
Nowa kartka mojego pamiętnika8 lat temu
-
-
Mam mnóstwo...8 lat temu
-
-
-
Zuzia lalka nie duża...9 lat temu
-
Książka czeka9 lat temu
-
-
A u mnie dopiero por...:(10 lat temu
-
Zawieszenie ;/10 lat temu
-
:)11 lat temu
-
ENVY [5]11 lat temu
-
-
Zielona kartka14 lat temu

Pięknie Ci wyszło:) Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńpięknie idzie
OdpowiedzUsuńale ja bym nie odkładała.....mój odłożony haft już półtora roku leży i czeka:(...i juz nie chce mi się go kończyć
Zapowiada się super.
OdpowiedzUsuńDziękuje że do mnie zaglądnęłaś. Wpadaj częściej :) a do Ciebie też będę zaglądać bo zapowiada się blog bardzo ciekawy... Pozdrawiam Gratuluje nadchodzącego was szczęścia :)
OdpowiedzUsuńo jaka ochłoda fajna:))
OdpowiedzUsuń